Projekty

Společnost EDUKA CENTRUM s.r.o. zajišťuje kompletní servis s individuálním a osobním přístupem pro mateřské školy, základní školy a střední školy, střediska volného času a další školská zařízení. 

Naše společnost je obklopena celou řadou profesionálů jak z hlediska odborného, věcného (přední pracovníci univerzit), tak z hlediska administrativního, včetně bohatého právního zázemí.
 

 Veškeré činnosti, které provádíme jsou hrazené z rozpočtu ESF a jsou splatné až po doputování finančních prostředků na účet příjemce.  Projekty  ESF realizujeme ve dvou rovinách.

 

  1. EDUKA CENTRUM s.r.o. administruje projekty ESF pro školská zařízení. Zajišťujeme věcné řízení i realizaci, administrativní řízení, včetně výběrových řízení.
  2. EDUKA CENTRUM s.r.o. je příjemcem dotace z ESF a pečlivě si vybírá školy pro partnerství projektech. 

POZOR!

EDUKA CENTRUM s.r.o. nabízí kompletní individuální administraci v rámci Šablon II


Pokud si nejste jistí tím, že zvládnete realizaci šablon svépomocí, svěřte se do rukou profesionálů. Naše kapacity jsou omezené, proto neváhejte a zasílejte nezávazné požadavky na adresu info@edukacentrum.cz . Přihlášky přijímáme do 1.5.2018. Poté, co bude vaše škola zařazena do kategorie řádného spolupracujícího subjektu, budete mít všechny informace k dispozici. Dále budete mít k dispozici svého projektového poradce, který se vám bude individuálně věnovat. Detailní informace rádi poskytneme na výše uvedeném e-mailu, nebo ne tel. 724 493 468.
Reference:

  • V letech 2009 - 2013 jsme administrovali  celkem 213 základních a středních škol  v rámci šablon o celkové alokaci 106.500.000 Kč. Celkem jsme zajišťovali kompletní administrativu, včetně výběrových řízení a věcnou část projektu včetně lektorských aktivit v rámci akreditovaných programů v DVPP.

 

  • V letech 2010 - 2016 jsme realizovali celkem 46 projektů v rámci ROP v různých krajích. Zajišťovali jsme kompletní poradenství, včetně administrace, výběrová řízení, kontroly, atd.  

 

  • V letech 2014 - 2015 jsme byli příjemci dotace v rámci OP VK - Tablety do škol. Náš projekt "Vzdělávání pedagogů pomocí tabletů“reg.č.: CZ.1.07/1.3.00/51.0005 o celkové alokaci 30.400.000 Kč měl celkem 44 partnerů - základních škol. Projekt byl řádně ukončen. www.vzdelavanistablety.cz/ 

 

  • Dále jsme se podíleli na realizaci dalších projektů po odborné stránce, např.:
    • "Dejme šanci přírodě" reg. č. CZ.1.07/1.1.04/02.0114, realizátor Město Olomouc, kde jsme byli Garantem interaktivní výuky
    • IVOŠ - zvýšení kvality ve vzdělávání zavedením interaktivní výuky do škol, reg. č. CZ.1.07/1.1.04/01.0154, realizátor Univerzita Palackého v Olomouci, kde jsme realizovali kompletní školení na interaktivní výuku v rámci DVPP