Interaktivní řešení

Interaktivní řešení výuky pro školy ActivPanel, ActivConnect G a ActivBoard

 

Interaktivní obrazovky ActivPanel


CENÍK 2018

      

ZAJÍMAVÉ LEKCE

 

Díky našim oceněným aplikacím ClassFlow a ActivInspire můžete vytvářet a prezentovat interaktivní výukové lekce a hodnocení. Licence k aplikaci ActivInspire Professional Edition je součástí nákupu panelu ActivPanel.

 

BEZPROBLÉMOVÉ PROSTŘEDÍ PRO VÝUKU

 

Naše externí zařízení Android™ s podporou Wi-Fi, které je součástí dodávky panelu ActivPanel, umožňuje bezdrátově zrcadlit obsah obrazovek mobilních zařízení na panel ActivPanel. V jakémkoli obchodě Android App Store si můžete rychle stáhnout své oblíbené aplikace a začít je používat. Můžete také rychle přejít do režimu tabule, kde se dá psát nebo kreslit. Obsah lekcí lze samozřejmě bezdrátově sdílet.

 

OKAMŽITÁ SPOLUPRÁCE A INTERAKTIVITA

 

K dispozici je 10 dotykových bodů pro simultánní ovládání a 1 digitální pero pro interaktivitu více uživatelů. Naše technologie ActivGlide Technology™ zajišťuje bezproblémovou interaktivitu při dotykovém ovládání prstem.

 

PRVOTŘÍDNÍ KONEKTIVITA

 

K dispozici je celá řada portů pro pohodlné připojení periferních zařízení, například 4 porty HDMI, 4 porty USB pro dotykové ovládání, 2 sloty OPS, VGA, zvukový port, rozbočovač USB s vypínači a zdrojem a další. 

 

VOLNÝ POHYB PO CELÉ TŘÍDĚ 

 

Pomocí funkce duální sítě můžete snadno propojit mobilní zařízení. Vyučující mohou kdekoli v místnosti využít bezdrátové zrcadlení ke sdílení svého obsahu.

 

INTELIGENTNÍ NÁVRH

 

Výkon výpočetních prostředků se díky inovacím každé dva roky zdvojnásobuje. Naše řešení s možností upgradu umožňuje nahradit vaše stávající zařízení Promethean Android tou neaktuálnější technologií. Díky tomu máte záruku, že budete mít vždy to nejnovější a nejlepší, co se nabízí.

 

SPOLEHLIVOST

Panel ActivPanel je odolný a je na něj poskytována tříletá záruka (podléhá registraci a závisí na oblasti). 

 

Reference:

ZŠ Klegova 27, Ostrava-Hrabůvka

Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1530-1531, příspěvková organizace

Mateřská a základní škola MONTE

Střední odborná škola, Bruntál

 

Katalog ActivConnect G

 

 

Interaktivní tabule ActivBoard


pro každý stupeň školy
pro každého studenta
pro každého učitele
pro každé téma
více jak 20 000  výukových materiálů zdarma

 

 

Více na ActivBoard.cz

Odkaz na výukové materiály zdarma pro ActivBoard